Mieszkania składają się z salonu sypialni w całości


Rymanów-Zdrój to małe uzdrowisko ustawione w północnej części Beskidu Niskiego. Występuje w malowniczej dolinie potoku Tabor a objęte jest lesistymi, stromymi stokami Zamczysk i Mogiły. Otwarte w nowej połówce XIX w. uzdrowisko specjalizuje się w usuwaniu dzieci, a oraz w terapiach osób z infekcjami układu krążenia, dróg oddechowych, nerek oraz członków ruchu. Za chwilę założenia uzdrowiska bierze się rok 1876 r., jak to Anna Potocka podczas spaceru po lesie z dziećmi znalazłam źródło wody, o, kiedy zaprezentowało się po badaniach, wysokim stężeniu jodu i żelaza. W tamtych latach uprawiane były dążenia kolejnych źródeł, którym dominował chemik Tytus Sławik. Wokół odkrywanych zdrojów zaczęto tworzyć uzdrowisko, które zadebiutowało na prezentacji fizycznej w Krakowie w 1882 r. Niezwykle mocno zaczęto tu sanatorium dziecięce, jednocześnie powstawały te wille zdrojowe budowane według wzorów szwajcarskich, a ponad zalewem Tabor wytyczono park z ulicami spacerowymi. Z liczbie zabudowy Rymanowa-Zdroju do lokalnych klimatów przeszło niewiele, ze motywu na aktualne, że przetoczył się tędy przód Plus i II wojny światowej. Dziś zobaczyć można trochę przebudowanych dość szybko uzdrowiskowych willi, w obecnym Opatrzność, Marię czy Biały Orzeł oraz wzniesiony w dwudziestoleciu międzywojennym kościół św. Stanisława. Dziś Rymanów-Zdrój to kameralne, całoroczne uzdrowisko z ładnym, niedawno wyremontowanym parkiem zdrojowym, prowadzącym się wzdłuż Taboru. Istnieje tutaj cicho i rzetelnie, co wyróżnia wypoczynkowi i terapiom. Nowoczesne style lecznicze można mnożyć spacerami po ziemi. Wokół uzdrowiska wytyczono wiele ścieżek spacerowych z środowiskami wypoczynku. Wywołują one na bliskie wzgórza do niedalekiego Iwonicza Zdroju lub do niebędącej już wsi Wołtuszowa. Przy pewnych z nich położono dodatki do zajęć, tworząc szlaki połączone z siłownią na dowolnym powietrzu.

Oferujemy Państwu apartamenty - samodzielne mieszkania z innymi wejściami z zewnątrz budynku, pozwalającymi wrażenie dyskrecji, komfortu oraz zabezpieczenia https://www.rymanowzdroj.net/noclegi/ pobytu.

Noclegi w samym serca Rymanowa Zdroju w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, to zielona strefa uzdrowiskowa gwarantująca spokojny wypoczynek, przyciągająca do ruchów oraz aktywnego wypoczynku. Możliwość wzięcia z ambulatoryjnych zabiegów medycznych proponowanych przez Uzdrowisko Rymanów.

Mieszkania składają się z salonu, sypialni, w całości wyposażonej kuchni bądź dodatku kuchennego, łazienki i tarasu czy balkonu.

We każdych mieszkaniach bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Do możliwości Małżeństwa jest ogródek z tłem do grillowania, zamykane pomieszczenie garażowe na rowery, wózki oraz liczna pralka. Miejsca postojowe przy działce ceń na linii osiedlowej.

Tagi dla artykułu

usługi