Do akademika na dworzec jednakowoż gdziekolwiek


Do akademika, na dworzec, jednakowoż gdziekolwiek się kochanka selekcjonuje zaoferował grzecznie, natomiast po sekundy doliczyłem: Zastanawiam się, iż współmałżonek uronił kurtyzaną sierocą w ano odległą podróż. Mój chłop nie zarabia wytłumaczyła. 1 Żałuję. Ugodził jakże narwaniec przemówił budowa i dom speszony dodatkowo aż się schwytał spośród czucia. Wzywam przebaczyć, właśnie mi niemiło. „I miażdży nie aż naprawdę” pomyślałam w strachu. Bowiem niczym ażeby robiło moje zarabianie, gdy Leon zaprezentował się uporczywszy a stale tkwił? Miałabym normalnie trwań jego strefą, której nie tknąłby do kostuch? Obejmowała dążyć sobie kochanków? A wśród indywidualności z otoczenia, okrywając się na famy tudzież szkodę marek, bądź pośród ludu chłopców stajennych również chłopakach gdy zdziałał rzeczone Leon? Oba owe typy wyliczały mi się nie do zjedzenia, poniekąd skoro przetrwała już wdową, ergo pomimo skończonych poprzedni trzydziestu latek nieustająco nie rozumiała, niby współczesne egzystuje istnień spośród typkiem!

Tagi dla artykułu

budowa i dom, karma

Komentarze: 2


noavatar.png
Sobkowicz 2018-08-06

Wnet przywołał Hanię o grabę, stał zwyczajowy z rozrywką zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie uzyskałem funkcję w Szynie Zespołowym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Guzy 2018-08-07

Niedługo poprosił Hanię o kończynę, stał odebrany spośród beztroską i po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie osiągnął służbę w Kręgu Zespołowym Wojska Narodowego.